تور ارزان کیش-تور ارزان ترکیه-تور ارزان آنتالیا- تور ارزان تفلیستور ارزان کیش-تور ارزان ترکیه-تور ارزان آنتالیا- تور ارزان تفلیس

حقوق این قالب متعلق به تیم آرانا پرواز برتر میباشد

آیا از قبل عضو هستید ؟

تور ارزان کیش-تور ارزان ترکیه-تور ارزان آنتالیا- تور ارزان تفلیستور ارزان کیش-تور ارزان ترکیه-تور ارزان آنتالیا- تور ارزان تفلیس

حساب کاربری ندارید ؟

ایرلاین هواپیمایی Jetblue

800

ایرلاین هواپیمایی Jetblue

چاپ پانزدهم مطالعه رضایتمندی شرکت هواپیمایی JD Power در آمریکای شمالی نشان داد که رضایت مصرف کنندگان در حد تمام وقت قرار دارد.

طی یک سال گذشته ، خطوط هوایی در ایالات متحده و کانادا به طور متوسط ​​773 امتیاز را در مقیاس 1000 امتیازی به دست آوردند که سال گذشته رکورد تنظیم 11 امتیاز را تجربه کردند.

طبق گفته JD Power ، افزایش رضایت مشتری با سرمایه گذاری شرکت های هواپیمایی در فناوری رزرو و چک در کنار انفوزیون هواپیماهای جدید انجام شده است.

مایکل تیلور ، رهبر اطلاعات سفر در JD Power ، در بیانیه ای گفت: “خطوط هوایی تحویل بخش عملیاتی سفر هوایی هستند.” “سرمایه گذاری های جدید در فن آوری باعث بهبود چشمگیر روند رزرو و ورود به سیستم شده اند. ناوگان جدیدتر هستند و مسافران به طور کلی احساس می کنند که برای پول خود ارزش زیادی کسب می کنند.”

سرگرمی Seatback ، سرویس غذا و WiFi پائین ترین بخش تجربه پرواز هستند.

تیلور گفت: “منطقه ای که هم حامل های سنتی و هم ارزان قیمت آنها هنوز هم می توانند بهبود پیدا کنند ، در خدمات پرواز هستند.” “این همچنان پائین ترین عامل در مطالعه است ، زیرا بسیاری از خطوط هوایی هنوز با سرگرمی در پرواز ، اتصال ، برق در صندلی و سرویس مواد غذایی مبارزه می کنند.”

برای سومین سال متوالی ، Southwest بالاترین هواپیمایی با امتیاز در مطالعه و در بین شرکتهای هواپیمایی کم هزینه بود. امسال ، این شرکت با حامل کم هزینه JetBlue با 817 امتیاز گره خورده است.

با 801 امتیاز ، هواپیمایی آلاسکا بار دیگر بالاترین امتیاز را برای یک شرکت هواپیمایی سنتی کسب کرد. اکنون این تمایز در 12 سال مستقیم بدست آمده است.

شرکتهای هواپیمایی در این تحقیق در هفت دسته از عملکرد ارزیابی می شوند. به ترتیب اهمیت ، هزینه و هزینه هستند. خدمات در پرواز؛ هواپیما؛ شبانه روزی ، سفر و چمدان. خدمه پرواز؛ ورود به سیستم؛ و رزرو

مطالعه JD Power مبتنی بر داده های جمع آوری شده از 5966 مسافر تجاری و تفریحی است که از آوریل سال 2018 تا مارس 2019 در خطوط هوایی اصلی ایالات متحده و کانادا پرواز کرده اند. چندین خط هوایی قابل توجه مانند هاوایی ، آلژنتی و هوایی ترانس در این تحقیق گنجانده نشده است.

در اینجا نگاهی دقیق تر به چگونگی عملکرد شرکتهای هواپیمایی آمریکا در مطالعه رضایتمندی شرکت هواپیمایی JD Power 2019 North America Airlines انجام شده است.

منبع خبر : MSN TRAVEL NEWS

تیم تولید محتوای آرانا پرواز برتر

Call Now Button