تور ارزان کیش از تهران

کیش مقصدی جذاب و جزیره ای دیدنی در دل دریای خلیج فارس می باشد ، یکی از زیباترین جزار در این منطقه به شمار می آید ، در سالهای اخیر یکی از پرطرفدار ترین مقصد های توریستان عزیز ما می باشد ،کیش یکی از قدیمی ترین جزایر ایران می باشد و نام قدیمی آن قیس بوده که بیشتر محلی های آنجا این نام را می دانند برای اطلاع از تور ارزان کیش از تهران صفحات وب سایت مارا دنبال کنید .

تور ارزان کیش از تهران
تور ارزان کیش از تهران

تاریخچه کیش :

تقریبا زمان پیدایش این جزیره زیبا به بیش از 200 میلیون سال پیش بر می گردد ، که در راستای حرکت های صفحه های قاره ها این جزیره به وجود آمد ، با توحه به شرایط خاص این جزیره گاها سطح آب بالا می آید و مقداری از جزیره به زیر آب می رود ، شرایط آب و هوایی کیش بستر مناسبی برای رشد مرجان ها و آبزیان می نیز می باشد .

تور کیش ارزان از تهران
تور کیش

افتتاحیه منطقه توریستی کیش :

در تاریخ 7 آبان سال 56 توسط رژیم شاهنشاهی این منطقه به عنوان قطب توریستی ایران با نشست اولین هواپیمای کنکورد افتتاح شد و پس از انقلاب هم مسئولیت تور های کیش و کلیه امور مربوط به صنعت گردشگری به عنوان سازمان ایرانگردی به وزارت ارشاد تفویض شد . جزیره کیش به دلیل تنوع بازارهای خوبش ، آب و هوای خاص و مساعدش ، داشتن مرکز های تفریحی و گردشگری ، بادی جامپینگ و …. همواره یکی از پر طرفدار ترین مناطق گردشگری محسوب می شود .

وضعیت آب و هوای منطقه :

اکسیژن خالص موجود در هوای کیش و پاک بودن هوای این جزیره زیبا مطلبی است که می توان به آن اشاره کرد ، برای کسانی که بیماری تنفسی دارند این جزیره خیلی دلنشین می تواند باشد ، آب و هوای این جزیره در هر فصل متفاوت می باشد البته در کیش خیلی کم پیش می آید که هوا سرد باشد در تمامی ماه های فروردین و اردیبهشت و خرداد ماه هوا خنک می باشد ، در تابستان هوا گرم و بسیار شرجی می باشد و به ندرت پیش می آید که شما شاهد باران در این جزیره زیبا باشید .

جزیره زیبای کیش
فروش تور کیش

تخفیف های سفر به کیش در تابستان :

متاسفانه به خاطر شرایط پیش آمده کرونا و لغو پرواز تمامی ایر لاین ها در حال حاضر امکان فروش تور های مسافرتی وجود ندارد اما به محض بهتر شدن شرایط پیش آمده با این ویروس شرکت آرانا با ارائه مناسب ترین قیمت شمارا در امر گردشگری یاری می کند ،قیمت تور ها بسته به هتل انتخابی ، ایرلاین انتخابی متفاوت می باشد گاها پیش می آید که تور های لحظه آخری به قیمتی کمتر از 50 درصد قیمت واقعی به فروش می رسد ،با دنبال کردن وبسایت رسمی شرکت آرانا از تخفیف های ویژه تورهای داخلی و خارجی مطلع گردید .

سفر به کیش در پائیز ماه :

در فصل پائیز بارندگی های بسیار زیادی را در کیش داریم ، در روز کیش که تاریخ 20 آبان روز کیش نامگذاری شده است شما از تخفیف های 50 درصدی هتل ها و تمامی مراکز گردشگری کیش می توانید استفاده کنید این یکی از ترفند های تخفیف گیری در امر گردشگری می باشد که شما می توانید با هدف گذاری این روز از آفر ویژه استفاده کنید .

فرهنگ مردم بومی کیش :

ساز آهنگ های محلی مردم بومی کیش نی انبونه می باشد که در رستوران های موزیکال کیش می توانید شاهد آن باشید ، شغل اکثر مردم کیش دامدادی و ماهیگیری به دلیل شرایط ویژه کیش می باشد ، غذاهای محلی کیش بیشتر غذاهای دریایی می باشد که با ماهی درست می شوند .

هتل های کیش :

لیست هتل های 5 ستاره کیش :

هتل داریوش ، هتل شایان ، هتل پارمیس ، هتل پالاس ، هتل ایران ، هتل پانوراما ، هتل میراژ ، هتل شایگان ، هتل ترنج ، هتل ویدا ، هتل کوروش ، هتل مارینا پارک

لیست هتل های 4 ستاره کیش :

هتل سارا ، هتل ارم کیش ، هتل سورین ، هتل صدف ، هتل فلامینگو ، هتل گاردنیا ،هتل گراند، هتل لوتوس ، هتل هلیا ، هتل آریان

لیست هتل های 3 ستاره کیش :

هتل آرامش ، هتل آفتاب شرق ، هتل آنا ، هتل جام جم ، هتل تعطیلات ؛ هتل سیمرغ ، هتل فانوس ، هتل سورینت تاپ رز

لیست هتل های 2 ستاره کیش :

هتل پارسیان کیش ، هتل خاتم ، هتل آسیا ، هتل شباویز ، هتل قائم ، هتل آرا ، هتل گلدیس ، هتل اسپانیا

*البته هتل پانیذ و هتل ستاره کیش جزء دسته هتل آپارتمان های 2 ستاره محسوب می شوند .*

چگونه تور کیش با قیمت ارزان و مناسب بگیرم؟

با دنبال کردن سایت ما و با توحه به قیمت های لحظه آخری و آفر های دقیقه 90 ای شرکت آرانا شما قطعا می توانید از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید .

برای سفر به کیش چی ببرم ؟

لباس خنک ، البته با توجحه به فصلی که می روید انتخاب کنید ، شارژر ، موبایل ، وسایل آرایش بهداشتی شخصیتان ، مدارک و سند های مهمتان را سعی کنید در کیف دستی حمل کنید و از خودتان دور نکنید

قیمت تور کیش چقدر است ؟

بسته به زمان انتخاب تور مسافرتیتان و همچنین انتخاب هتل اتان متفاوت بوده ، معمولا آخر هفته ها قیمت تور بالا تر می رود ، البته اگر بخواهید قیمت ارزان بگیرید می توانید از پیشنهاد های لحظه آخری آرانا استفاده کنید که همواره تا 50 درصد تخفیف ویژه شامل حالتان خواهد شد .

بهترین زمان برای سفر کیش کی است ؟

چون آب و هوای کیش به طور کلی گرم و مرطوب می باشد بهتر است در فصل زمستان به کیش بروید ، البته در فصل های دیگر هم جذابیت های خاص خودش را دارد .