تور کیش ارزان لحظه آخری:

جزیره کیش :

کشور عزیزمان ایران منطقه های گردشگری بسیار زیادی دارد که مردم عزیزمان اکثرا از آن غافل می شوند ، یکی از محبوب ترین و پر بازدید ترین  مناطق گردشگری ایران جزیره زیبای کیش می باشد که آرانا پرواز برتر با ارائه جذاب ترین آفر های تور کیش ارزان لحظه آخری شما را شگفت زده می کند ، جزیره کیش عروس خلیج فارس با داشتن هتل های جذاب و رستوران های خاص و مناسب منطقه و پاساژ های زیبایش می تواند تجربه خرید و گردش فراموش نشدنی ای را برای شما فراهم کند .

تور کیش ارزان لحظه آخری

تور کیش ارزان لحظه آخری

تفریحات تور کیش :

 تور کیش ارزان لحظه آخری :

جزیره زیبای کیش دارای تفریحات بسیاز زیبا و متنوعی می باشد ، یکی از زیباترین جاذبه های تور کیش پارک دلفین آن می باشد این پارک زیبا قسمتی اش شامل باغ پرندگان و قسمتی دیگر از آن مربوط به خزندگان می باشد ، این پارک در قسمت جنوبی جزیره کیش قرار دارد ، و با می نی بوسها می توانید به آنجا بروید البته به غیر از نمونه سازی کامل از حیات وحش دنیا در این پارک زیبا دارای سیرک و جاذبه های شگفت انگیزی به منظور به رقم زدن لحظات خوش برای شما توریست های عزیز می باشد  .

تور ارزان کیش

تور ارزان کیش

 

قلعه وحشت کیش :

لحظات خاص و به یاد ماندنی ای را در این قلعه ترسناک تجربه خواهید کرد ، در بدو ورودتان وارد یه منطقه نسبتا تاریک می شود و دچار ترس و دلهره می شوید با موزیک هیجان انگیز آیتم های مختلفی را تجربه می کنید ، خیلی از مشتریان در وسط قلعه وحشت از ترس بر میگردند و بیرون می آیند ، حتی در قسمتی از آن شخصی با اره برقی به دنبال شما می دود که شما از ترس به جاهایی می روید که ممکن است مسیر اصلی را گم کنید .

قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش

رستوران های تور ارزان کیش  :

رستوران های شگفت انگیز و زیبای کیش با پیشنهاد های مختلف برای زانقه های مختلف شمارا شگفت رده خواهند کرد ، از آنجائی که جزیره زیبای کیش  منطقه و قطب گردشگری ایران می باشد رستوران های لاکچری این جزیره زیبا اکثرا موزیکال و دارای جلوه های خاص  می باشند

موزیکال رستوران ها :

کثر مسافران رفتن به این رستوران های موزیکال و خاص کیش را در برنامه تور گردشگری کیش خودشان قرار می دهند .معمولا تایم کاری رستوران های موزیکال کیش از ساعت 12:30 تا 15:30 ظهر و همچنین در شب از ساعت 21:00 تا 1:00 بامداد فعالیت خود را انجام می دهند .

اجاره و رنت خودرو در کیش :

یکی از پر طرفدار ترین  تفریحات گردشگری در تور ارزان لحظه آخری کیش اجاره و رنت خودرو در کیش می باشد ، خودروهای کروک و لاکچری و همچنین   به روز ترین  و مدرن ترین خودرو های لوکس آمریکایی و اروپایی را می توانید با قیمت مناسب و ارزان در کیش تهیه کنید . البته رانندگی در جزیره زیبای کیش با بقیه شهر های ایران یه مقدار فرق دارد و مقررات راهنمائی و رانندگی به شدت جدی تر اجرائی می گردد ، پس مواظب باشید زیاد تند نروید .

قیمت بانجی جامپینگ در تور کیش :

یکی دیگر از تفریحات سالم و البته پر ریسک کیش بانجی جامپینگ می باشد ، اگر میخواهید شهامت خودتان را نشان دهید این تفریح بسیار مهیج و البته یه مقداری پر استرس می تواند لحظات خوشی را برای شما رقم بزند ، البته این تفریح یک ورزش هم محسوب می شود که شما می توانید در تمامی فصل ها این ورزش را انجام دهید و برای فیلم گرفتن و ثبت خاطرات می تواند خیلی جذاب باشد .

بانجی جامپینگ کیش

بانجی جامپینگ کیش

ماساژ در تور تفریحی کیش :

همچنین در آفر تور ارزان کیش لحظه آخری شما بعد از تفریحات بانجی جامپینگ و قلعه وحشت برای رفع خستگی و همچنین آرامیش بیشتر می توانید از ماساژور های حرفه ای برای ریلکش کردن خودتان استفاده کنید ، با مبلغی کم می توانید برای مدت یک ساعت تمام خستگی ها و دقدقه های روزمرگی کاری و همچنین تمام مشکلات خودتان را فراموش کنید و فقط به این فکر کنید که دنیا کوچیک تر از آن است که بخواهیم جدی بگیریمش !

نوع ماساژ ها :

انواع ماساژ های مختلف ترکیبی ، اروپایی ، تایلندی و …. در جزیره زیبای کیش توسط ماساژور های معروف و مجرب انجام می شود . هم برای آقایان و هم برای خانم ها این ماساژ ها در مراکز ماساژ توسط کارشناسان خبره و زبر دست ماساژور و حرفه ای انجام می شود .

تور ارزان کیش لحظه آخری

تور لحظه آخری :

اگر شما هم قصد سفر چارتی به جزیره زیبای کیش را دارید وب سایت رسمی آرانا پرواز را دنبال کنید تا با ارائه جدید ترین آفر های تور های مختلف و همچنین تور های لحظه آخری که بعضا شده به یک سوم قیمت خدمت شما عزیزان محاسبه می گردد و در فصول مختلف می تواند لحظات خاص و نابی را برای شما رقم بزند .

 

سفر در تابستان:

البته ناگفته نماند با این شرایط کرونا  آشفتگی در صنعت و تجارت گردشگری خیلی زیاد است امید است که به زودی این ویروس خانمان سوز از بین برود  تا خستگی این ویروس رو با سفر به این منطقه زیبا و جذاب توسط آفر های توریستی آرانا پرواز  به همراه داشته باشیم . ویدیو ها و مطالب خودتان را با ما از طریق شبکه های اجتماعی در قسمت فوتر سایت در میان بگذارید .