زندگی در کیش چگونه است ؟

یکی از دغدغه های مسافران و گردشگران پس از خرید بلیط کیش و سفر تفریحی به کیش پس از گشت و گذاری های زیاد در جزیره کیش و آشنا شدن با امکانات و جذابیت های دیدنی کیش تغییر مکان به جزیره زیبای کیش و زندگی در این جزیره شگفت انگیز می باشد و دل کندن از این جزیره زیبا و جذاب کار بسیار دشوار و سختی برایشان می باشد .

زندگی در کیش
زندگی در کیش

قیمت مسکن در کیش :

قیمت خانه و مسکن در کیش بنا به محله و قسمت انتخابی در جزیره متفاوت می باشد متوسط قیمت هر خانه بین 5الی 10 میلیون تومان بسته به منطقه و همچنین نوع ساخت آن می باشد . قیمت خانه ها نسبت به پایتخت یعنی تهران کمی ارزان تر می باشد و برای خرید واحدتفریحی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد البته شما می توانید واحد های مسکونی را اجاره هم کنید که اکثر این واحد های شکیل مبله و دارای فول امکانات به منظور رفاه حال شما مشتریان عزیز می باشند .

قیمت مسکن در کیش
قیمت مسکن و شرایط زندگی در کیش

شرایط تحصیلی در کیش :

جزیره کیش دارای دانشگاه های بسیار متعددی است ، پردیس های خود گردان کیش که زیر مجموعه دانشگاه صنعتی شریف و همچنین دانشگاه تهران می باشند از بزرگترین و معروفترین دانشگاه های این جزیره زیبا می باشند ، پردیس خودگردان دانشگاه تهران دارای رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی می باشد و پردیس دانشگاه صنعتی شریف دارای رشته های فنی مهندسی و مدرکی که شما ازین دانشگاه های در پایان تحصیلات دریافت می کنید مهر دانشگاه های مذکور را دارند به همین خاطر زندگی مجردی در کیش برای دانشجویان فراهم می شود مدارس غیرانتفاعی و دولتی در تمامی مقاطع و همچنین دبیرستان ها و هنرستان های متعددی که نیاز فرزندان شمارا برطرف خواهند کرد .

کار در کیش :

یکی از مهم ترین فاکتور های زندگی در کیش شرایط کاری و امکانات شهر کیش می باشد بیشتر شغل های این جزیره به صنعت گردشگری و هتل داری مربوط می باشد که البته با این شرایط به وجود آمده کرونا یه مقدار این صنعت دچار بحران شده است البته امید است به زودی این ویروس ریشه کن شده و زندگی به روال سابق برگردد.کشور کیش برای سرمایه گذاری در زمینه گردشگری فرصت بسیار خوبی را برای کسب درامد می تواند برای شما ایجاد کند.

قوانین راهنمائی رانندگی در کیش :

به دلیل توریستی بودن این جزیره زیبای صنعت رنت و اجاره خودرو در این جزیره بسیار پر رونق می باشد و شما می توانید با مبلغ مناسبی ماشین های مدل بالا و اروپایی را برای مدت معینی اجاره کنید ، تمامی خیابان و بلوار های کیش دارای دوربین مدار بسته و پلیس نامحسوس می باشد از این لحاظ شاید نسبت به شهر های دیگرایران سخت گیری های بیشتری را اعمال کنند .

البته این مسئله به آسایش و رفاه شهروندان کمک زیادی می کند چون کیش جزیره ای قانونمند می باشد و تمامی کار ها باید در چارچوب قوانین انجام گردد.

سوالات پر تکرار زندگی در کیش :

آیا کیش محل خوبی برای زندگی می باشد ؟

قبل از نقل مکان به کیش حتما چند بار با خرید تور کیش به آنجا سفر کنید تا از شرایط زندگی در این جزیره پرس و جو کنید . از لحاظ خرید ملک و مسکن قیمت ها نسبت به تهران ارزانتر می باشد ولی در کل شهر گران و هزینه ها بالا می باشد

فرصت های کاری کیش به چه صورت است ؟

از آنجائی که کیش جزیره توریست پذیر می باشد صنعت گردشگری و هتل داری و رستوران داری در آن بسیار رونق دارد

چه فصلی برای مسافرت به کیش خوب می باشد ؟

از آنجائی که جزیره کیش دارای آب و هوا نسبتا گرم می باشد فصل زمستان و پائیز می تواند بهترین فصل برای سفر و ثبت خاطرات به یاد ماندی در این جزیره زیبا باشد .