قوانین جزیره کیش :

جزیره زیبای کیش همواره یکی از محبوب ترین مقصد های گردشگری مسافران عزیز می باشد ، در تمامی فصول خاطرات شیرین و دلنشینی را برای شما فراهم می کند اما بهترین فصل و زمان برای سفر به این جزیره زیبا ، زمستان می باشد . قوانین جزیره کیش مسئله ای است که خیلی به طور جدی به ان توجه می شود و نسبت به شهر های دیگر کشورمان به طرز چشمگیری قوانین سخت گیرانه اعمال می شود. بین ساکنین جزیره کیش و کسانی که از طریق خرید تور کیش به این جزیره زیبا سفر می کنند تفاوتی ندارد و قانون برای همه اعمال می شود .

قوانین جزیره کیش
قوانین جزیره کیش

دسترسی به جزیره کیش :

در بیشتر مواقع مسافران عزیز با خرید تور کیش از طریق مسیر های هوایی و هواپیما به این جزیره زیبا و دلنشین مسافرت می کنند اما شما می توانید از مسیر دریایی هم برای ورود به جزیره کیش استفاده کنید ، مسیر هوایی از سمت تهران به کیش حدود یک ساعت و نیم زمان می برد اگر با قطار شما بخواهید سفرتان را انجام دهید حدود 20 ساعت می انجامد البته این سفرازریل تهران بندر عباس استفاده می کند .البته به صورت زمینی می توانید با ماشین خود هم این مسافرت را انجام دهید .البته در هر شرایطی باید به قوانین جزیره کیش احترام بگذارید .

کرایه و رنت خودرو در کیش :

یکی از پر رونق ترین بیزینس ها در جزیره کیش رنت و اجاره خودرو در کیش می باشد رانندگی در خیابان های زیبا و دلنشین کیش می تواند سوژه جذابی برای لایو های اینستاگرام و استوری های شما باشد البته ناگفته نماند که قوانین جزیره کیش بسیار سخت گیرانه اعمال می شود و شما به هیچ عنوان نباید قوانین را نادیده بگیرید ،برای دریافت اتومبیل های لاوکس و لاکچری شما نیاز به گواهینامه ،کارت ملی ، ضمانت چک یا تضمین و همچنین عقد قرارداد به منظور اجاره اتومبیل ،در ضمن هزینه بنزین با شما می باشد و در صورت بروز هرگونه خلاف و جریمه شدن شما متعهد می شوید که به مدت 20 روز کاری پس از تحویل خودروی اجاره ای چنانچه در زمان تحویل خودرو در دست شما این اتفاق افتاده باشد تمامی هزینه های خلاف خودرو در زمان تحویلیتان را پرداخت کنید .

قوانین جزیره کیش و رنت خودرو
قوانین جزیره کیش

جریمه های راهنمایی رانندگی کیش :

تمامی جریمه های اعمالی در بقیه شهر در جزیره کیش نیز اعمال می شود و به طرز جد و سختگیرانه تری حتی نیز اعمال می شود . بوق زدن ، سرعت غیر مجاز ، پارک دوبل ، پارک در محل های غیر مجاز ، کثیف بودن ماشین ، سبقت غیر مجاز ، تعداد زیاد سرنشین بیش از حد مجاز خودرو ، صحبت با موبایل در حین رانندگی ، انداختن آشغال در خیابان و بلوار های کیش و تمامی مسائل راهنمایی رانندگی به طرز جدی ای در قوانین جزیره کیش اعمال می شوند .

توقیف خودرو اجاره ای در کیش :

مهم ترین مسئله در حین رانندگی توجه به قوانین جزیره کیش می باشد .

  • لایی کشیدن و حرکات مارپیچ در حین رانندگی به مدت 48 ساعت توقیف خودرو
  • رانندگی در حالت مستی و همچنین مثبت بودن تست های مصرف داروی روانگردان و مصرف مواد های مخدر علاوه بر توقیف خودرو شمارا به دادگاه برای اعمال قانون اعزام می کنند لذا سعی کنید در عین خوش گذرانی حد وسط را رعایت کنید .
  • در صورت اتمام بیمه نامه ماشین خودرو ی شما توقیف می شود .
  • در صورت فقدان و یا نداشتن معاینه فنی خودروی شما جریمه می شود .

در صورت علاقه به جزیره زیبای کیش می توانید با رزرو هتل های کیش و همچنین خرید مستقیم تور کیش بعد از اتمام شرایط کرونا و عادی شدن اوضاع از تخفیف های ویژه آرانا استفاده کنید .

سوالات پر تکرارقوانین کیش :

آیا در کیش خودرو توقیف می شود ؟

بله ، در صورت عدم رعایت قوانین راهنمایی رانندگی در کیش و همچنین رانندگی در مستی ، رانندگی مارپیچ و حتی بوق زدن بی مورد پلیس های راهنمایی رانندگی خودروی شمارا توقیف می کنند .

راه های ورودی کیش به چه صورت است؟

شما به 3 صورت می توانید به این جزیره سفر کنید ، راه هوایی که از سمت تهران حدود 1 ساعت و نیم به طول می کشد ، با قطار حدود 20 ساعت و با ماشین شخصی خودتان نیز می توانید مسافرت کنید .

بهترین زمان انتخابی برای مسافرت به کیش کی است؟!

کیش دارای هوای بسیار گرم و خشک می باشد از این رو می توانید فصل های زمستان و سرد را برای سفر و ثبت خاطرات به یاد ماندنی در این جزیره انتخاب کنید .