هزینه سفر به کیش :

یکی از جذاب ترین مقاصد توریست های داخلی و خارجی جزیره زیبای کیش در دل دریای خلیج فارس واقع در استان هرمزگان می باشد . یکی از پر تکرار ترین سوال های تمامی توریست های عزیز قبل از خرید تور کیش پرسش در باره شرایط زندگی و همچنین هزینه سفر به کیش می باشد .در زمان های نه چندان دور که دلار رشد چشمگیری نداشت سفر تفریحی به کیش تفاوت زیادی با استانبول یا آنتالیا نداشت اما با توجه به افزایش نرخ دلار سفر های داخلی به خصوص سفر تفریحی به کیش بسیار مقرون به صرفه تر می تواند باشد .

هزینه سفر به کیش
هزینه سفر به کیش

هزینه سفر به کیش با هواپیما :

خرید بلیط پرواز کیش چالش های مربوط به خودش را دارد اما اگر کمی زکاوت و باهوشی به خرج دهیم می توانیم سفری مقرون به صرفه و ارزان قیمت را تجربه کنیم .معمولا بلیط هواپیما به کیش بین 250 تا 600 هزار تومن بسته به زمان سفر شما به جزیره کیش و ایر لاین انتخابی شما متفاوت می باشد البته ما در ادامه مطلب نکاتی را به شما گوش زد می کنیم که در کم کردن هزینه سفر به کیش به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد .

بهترین تایم برای سفر ارزان به کیش :

معمولا بلیط های هواپیمایی و ایر لاین ها در روز های آخر هفته قیمت و نرخ بالا تری را دارند شما می توانید روز های شنبه یا یکشنبه و اول هفته را برای خرید بلیط هواپیما کیش انتخاب کنید و همچنین روز های آخری هفته از کیش به تهران یا شهر خودتان بازگردید ، همچنین بلیط های پرواز عصر ارزان تر از بلیط های پرواز صبم می باشند و شما می توانید کار ها و برنامه تان را جوری تنظیم کنید که سفری مناسب و باقیمت مقرون به صرفه را به همراه خانواده عزیزتان تجربه کنید .

انتخاب بلیط های لحظه آخری :

بلیط های لحظه آخری و تور های لحظه آخری به مجموعه آفر های فروشنده در لحظات پایانی تایم تور ها می گویند و با توجه به اینکه زمان زیادی به پرواز یا بستن تور ها نمانده است شما می توانید با مبلغ بسیار کمتری نسبت به ارزش واقعی آن این بلیط هارا رزرو و هزینه های سفرتان را به مبلغی نزدیک به نصف مبلغ واقعی خود کاهش دهید که البته برای استفاده از این آفرها شما می توانید وبسایت مارا دنبال کنید تا از تورها و پرواز های لحظه آخری استفاده کنید .

سفر لحظه آخری به کیش
سفر های لحظه آخری به کیش

هزینه اقامت در هتل های کیش :

شرکت آرانا پرواز با توجه به بودجه موجود شما آفر ها و پیشنهادات متنوعی را در اختیار شما می گذارد ، هتل های کیش از قیمت شبی 250 هزار تومان تا یک میلون و پانصد هزارتومان که البته این قیمت ها روزانه تغییر می کند ولی حدود قیمت تو این رنج ها می باشند . هتل های دو ستاره را می توانید با قیمت های پائین نزدیک 250 یا حتی شاید تا 200 هزارتومان هم پیدا کنید که در کاهش هزینه سفر به کیش شما تاثیر بسزایی خواهد داشت اما هتل های لوکس و لاکچری فول امکانات بالا 1 میلیون تومان می باشند.

لحظات خوب سفر به کیش
لحظات خوب و خاص سفر به کیش

هزینه غذا در کیش :

یکی دیگر از مسائل مهم در امر حساب کردن هزینه های سفر به کیش هزینه خورد و خوراک شما و خانوادتان در این جزیره می باشد . رستوران های متنوعی اعم از موزیکال و … جذابیت های خاص خودشان را برای شما خواهند داشت . اما در کل قیمت غذهای این جزیره نسبت به بقیه شهر های داخلی کشور یه مقدار بالا ترمی باشد.غذاهای دریایی پیشنهاد ما به شما می باشد . قیمت غذا های معمول در کیش معمولا بالای 90 هزار تومان نیز می باشد .

هزینه خورد و خوراک در کیش
هزینه خورد و خوراک در کیش

هزینه سفر کیش با ماشین شخصی :

شما هر زمان که اراده کنید می تواند با ماشین شخصی خودتان کوله بار مسافرت خودتان را ببندید و عازم سفر شوید .برای سفر به کیش شما از مسیر تهران بندرعباس گذر خواهید کرد . هزینه های مربوطه اعم از بلیط لندی گراف به کیش که به قیمت حدودا 175 هزار تومان و همین مسیر بالعکس به قیمت 165 هزار تومان و همچنین عوارض ورودی کیش که مبلغ 200 هزار تومان می باشد . شما می توانید با سفر به همراه ماشین شخصیتان به کیش از پرداخت هزینه هایی همچون بلیط هواپیما و همچنین هزینه های تاکسی و حمل و نقل کم کنید .