تور ارزان کیش-تور ارزان ترکیه-تور ارزان آنتالیا- تور ارزان تفلیستور ارزان کیش-تور ارزان ترکیه-تور ارزان آنتالیا- تور ارزان تفلیس

حقوق این قالب متعلق به تیم آرانا پرواز برتر میباشد

آیا از قبل عضو هستید ؟

تور ارزان کیش-تور ارزان ترکیه-تور ارزان آنتالیا- تور ارزان تفلیستور ارزان کیش-تور ارزان ترکیه-تور ارزان آنتالیا- تور ارزان تفلیس

حساب کاربری ندارید ؟

تور شیراز

تمامی تور های شیراز -لست سکند – لحظه آخر- خرید تور شیراز 

اطلاعات گردشگری تور شیراز

آژانس هواپیمایی آرانا پرواز مجری مستقیم پرواز های داخلی و خارجی ، ارائه دهنده انواع تور های لحظه آخری ، لست سکند ، تور های ترکیه ، تور استانبول ، تور آنتالیا ، تور کیش  ،….. با مناسب ترین قیمت همراه همیشگی  شماست  .

آشنایی با تور شیراز

یکی از متمدن ترین و قدیمی ترین شهر های کشور عزیزمان، شهر زیبای شیراز می باشد. با تور شیراز می توانید مکان های دیدنی و جذاب زیادی را مشاهده کنید. زیرا این شهر یکی از مکان های گردشگری مهم در کشور می باشد که پر از آثار زیبا است. با تور شیراز لذت فراوانی از دیدن آثار تاریخی را بچشید. شهر شیراز به شهر بهار نارنج معروف است.

این شهر از چندین هزار سال پیش توسط آریایی ها به وجود آمد و از همان زمان مورد استقبال همگان قرار گرفت. زمانی که با تور شیراز به این شهر سفر می کنید می توانید از جای جای آن لذت ببرید و هر مکان دیدنی آن ساعت ها بنشینید و زیبایی آن را تحسین کنید.

تور شیراز

لذت مکان های دیدنی با تور شیراز

بیشتری از افراد این شهر را تنها با آرامگاه حافظ و سعدی می شناسند. این شهر علاوه بر آن ها دارای مساجد، باغ ها ، آرامگاه های فراوانی است که افراد می توانند با تور شیراز به دیدن آن رفته و تجربه ای خاص را برای خود به ارمغان بزنند. به هر قسمت از این شهر که نگاه می کنید، مناظر بسیار زیبا را از جنبه ی تاریخی مشاهده می کنید. از مکان های دیدنی این شهر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

دروازه قرآن

در قدیم در ابتدای شهر ها دروازه هایی برای عبور و مرور افراد و مسافران وجود داشت. یکی از این دروازه های هنوز در شهر شیراز به جای مانده است که به آن دروازه قرآن می گویند. زیرا در بالای آن در گذشته قرآنی وجود داشته است تا افراد و مسافران به سلامتی از آن عبور کنند. در حال حاضر این قرآن در موزه ی پارس شیراز قرار دارد.  یکی از زیبا ترین مکان های گردشگری و دیدنی این شهر دروازه قرآن است. زیبایی این مکان در شب به دلیل نورپردازی بیشتر می شود.

بازار وکیل

بی شک یکی از زیبا ترین بازار های ایران، بازار وکیل شهر شیراز می باشد. این بازار از دوران زندیه ساخته شده است و دارای حدود 300 سال قدمت است. با تور شیراز می توانید به این بازار رفته و انواع و اقسام سوغاتی های شهر شیراز را در آن ببینید و به یادگار خریداری کنید. این سوغاتی ها شامل عرقیات، وسایل تزیینی مینا کاری شده، وسایل دست بافت و شیرینی های خوشمزه و … می باشد.

ارگ کریمخانی

یکی از زیبا ترین بناهای ساخته شده در دوران زندیه، ارگ کریمخانی است که با تور شیراز می توان از آن دیدن کرد. در این ارگ نقاشی ها، ایوان ها و آب نما های زیبایی به چشم می خورد. از این ارگ در زمان های مختلف استفاده های متفاوتی می شد. به طور مثال در ابتدا وکیل الرعایا در آن می زیست. بعد از آن در زمان پهلوی به عنوان زندان بود. در حال حاضر نیز می توان به عنوان یک مکان گردشگری زیبا از آن لذت برد.

با تور شیراز می توانید به مکان های دیدنی و بی نظیر این شهر بروید.

تور لحظه آخری شیراز

تور لحظه آخری شیراز

باغ های دیدنی شهر شیراز

باغ ارم

این باغ در زمان سلجوقیان ساخته شده است. این باغ دارای درختان میوه، گیاهان بی شمار ، درختان سرو و … می باشد. بلند ترین درخت سرو در شهر شیراز در این باغ وجود دارد. زیبایی این باغ بی نظیر است که باعث شده است در تور شیراز همگان به دیدن آن بروند و از زیبایی آن لذت ببرند. از این باغ می توان به عنوان یک نمایشگاه گل و گیاه نام برد زیرا دارای تنوع درختان و گیاهان فراوانی است. این باغ یکی از باغ هایی است که در فهرست میراث جهانی به ثبت گردیده است.

باغ دلگشا

یکی دیگر از باغ های زیبای شهر شیراز، باغ دلگشا است. نخستین کلاه پهلوی در این باغ به ثبت رسیده است. این باغ به دلیل آینه کاری،  نقاشی های رنگ روغن، گچبری های بی نظیر و …  شهرت دارد. در این باغ درختان نارنج و گل و گیاه زیادی به چشم می خورد. این مکان حتما توسط تور شیراز بازدید می شود.

باغ نارنجستان قوام

قوام این باغ را بنا کرده است که درختان بسیار زیادی از نارنج در آنجا وجود دارد. زمانی که با تور شیراز به این باغ می روید بوی نارنج شما را مست می کند. بنای بزرگی در این باغ وجود دارد که زیبایی آن را دو چندان کرده است.

باغ عفیف آباد، باغ جهان نما از دیگر باغ های شیراز می باشند که در تور شیراز می توانید از آن ها دیدن کنید. البته یکی از مهم ترین قسمت ها در سفر خرید لباس هم می تواند باشد که سعی کنید از آن غافل نشوید .

آرامگاه های معروف شهر شیراز

مقبره کوروش

یکی از معروف ترین مکان های تاریخی شهر شیراز ، مقبره کوروش می باشد. این فرد اولین کسی است که از آزادی سخن به میان آورد و هنوز که هنوز است طرفداران زیادی دارد. افراد زیادی برای دیدن این مکان تاریخی به تور شیراز روی می آوردند. این آرامگاه و مقبره به دستور خود کوروش بزرگ و در زمان زندگی اش ساخته شد.در زمان های گذشته این مکان در بین باغ های بیشماری وجود داشت. این آرامگاه ارتفاعی به اندازه ی 11 متر دارد و مساحتی حدود 156 متر مربع دارد. در ساخت این مقبره از سنگ های مرمر سفید استفاده شده است که زیبایی آن را دو چندان کرده است.

حافظیه

یکی از زیبا ترین و معروف ترین آرامگاه های شهر شیراز ، حافظیه می باشد که همگان در تور شیراز خواستار دیدن آن هستند. این قسمت مربوط به دوره ی زندیه و هخامنشی است و به سال 1315 مربوط می شود. این آرامگاه یک مکان گردشگری پر طرفدار است که در کنار آن باغ و محوطه ی زیبایی ساخته شده است و افراد می توانند در آنجا بنشینند و یا پیاده روی کنند. از خوشمزه ترین نوشیدنی های این شهر می توان به فالوده شیرازی اشاره کرد که در اطراف این آرامگاه به وفور دیده می شود. خوردن آن را به شما توصیه می کنیم.

سعدیه

یکی از آرامگاه های معروف که با تور شیراز می توان از دیدن کرد، سعدیه می باشد. این مکان دیدنی با حوض هایی پر از ماهی تزیین شده است که باعث شده طرفداران زیادی را به خود جذب کند. آرامگاه سعدی در زمان ایلخانان ساخته شد و در زمان پهلوی بازسازی شد و به ظاهر امروزی در آمد. این شاعر در قرن هفتم فوت کرد و در شهر شیراز دفن کند.

شاه چراغ

یکی از معروف ترین مکان های گردشگری شهر شیراز که با تور شیراز می توانید از آن دیدن کنید، شاه چراغ است. این آرامگاه از زیبا ترین و آرامش بخش ترین مکان های شهر شیراز می باشد.

آرامگاه های دیدنی تور شیراز

آرامگاه های دیدنی تور شیراز

Call Now Button